Jesteśmy w sieciach społecznościowych
Chcę wiedzieć więcej
List wysłany

Wkrótce otrzymasz odpowiedź na Email

Gratulacje!

Pomyślnie przystąpił do aktualizacji.

Gratulacje!

Twoje zamówienie zostało wydane

Ups, coś poszło nie tak

Wystąpił błąd, spróbuj ponownie!

Napisz do nas
Płatność i dostawa

Франц

Zwroty

Франц

0
Co robimy i dlaczego?

Łączymy przyjemne z pożytecznym, piękny z mądrym, kreatywnym z eco-friendly! Tworzymy meble, dekoracje zabawką ... tak, wykonane z kartonu! Dlaczego tektury? To proste: on stylowe, wytrzymałe, wysokiej jakości, łatwe w transporcie i montażu. Tektura krzesło łatwo obsługiwać swoją masę ciała, pułk - waga wiedzy i zabawek - nieodpartą energię swoich dzieci.

Nie mniej ważny jest fakt, że karton jest w 100% ekologiczny materiał. Jest łatwy w obróbce i recyklingowi. Dlatego jest tak przywiązany do współczesnego świata. Nie tyle za tymi trendami i jesteśmy!

Nadąża za duchem czasu, chcemy, aby dołączyć do tego niezwykły - moda otaczać się pięknymi rzeczami, a jednocześnie, aby ocalić planetę :) W końcu rada - to oszczędnie. I zabawne! Dla każdego produktu, czy to stół, półki lub zabawki słoń, można malować jak dusza zapragnie. Ogólnie rzecz biorąc, nie będzie nikogo obojętnym - ani ty, ani twoje dzieci!

Co jest cool tektury?

Przyjazne dla środowiska

Składa się on z makulatury

Gospodarka

To pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy na ciasteczka

Stylowo

świetny sposób, aby wywołać zazdrość wśród znajomych

Lekkie i wytrzymałe

pomimo łatwością wytrzymać wiele wagi
Jak to robimy?

Kochamy naszą pracę i robimy wszystko, aby sprawić, że otrzymał produkt, który z pewnością zachwycą i jesteśmy dumni. Dlatego wszystkie produkty podlegają niemałym stopniu od zwykłego kartonu do wyniku końcowego.

Po pierwsze, szukamy koncepcyjnego kierunku. Następnie wykonujemy szkic układ i produktowej miniatury. Sprawdź swoją wytrzymałość i łatwość montażu. I dopiero wtedy będziemy tworzyć produkt w pełnym rozmiarze.